top of page

Про проект

Finnish Energy Hub – інформаційний експертний центр, присвячений трансформації у сфері енергетики в Україні, який створено за підтримки Finnish Business Group в Україні. Він об’єднує фінських та українських експертів для обговорення тем з енергетики на єдиній онлайн-платформі, висвітлення найкращих світових практик і формування спільного бачення ефективної й сталої енергетики в Україні.

 

Частка відновлюваних джерел енергії в сукупній генерації зростає по всьому світу. Цей розвиток можна спостерігати і в Україні: потужності вітрових та сонячних електростанцій швидко збільшуються, зокрема й завдяки політичним рішенням уряду й державних органів. Одночасно з цим запроваджується новий ринок електроенергії, і ці процеси змін є непростими й навіть болючими для різних учасників – держави, бізнесу, споживачів.

 

Перед країною постає багато питань, які потребують обговорення й вирішення:

  • Недостатня прозорість на поточному ринку електроенергії та невизначеність нової моделі ринку;

  • Застарілі технології електрогенерації й зростання споживчих цін;

  • Недоліки інфраструктури й брак інвестицій;

  • Збільшення переривчастості генерації через зростання частки відновлюваної енергії й нестача балансуючих потужностей для надійного постачання енергії.

 

Чому трансформування енергетики й інноваційна енергетика важливі для України? Як сьогодні функціонує ринок і які нововведення можуть принести відчутні позитивні зміни? Як керувати змінами в процесі трансформації енергетики заради надійного й сталого майбутнього? Як досягти енергетичної незалежності України й інтеграції в європейську енергетичну систему ENTSO-E?

Онлайн-платформа Finnish Energy Hub шукатиме відповіді на складні запитання в галузі та представлятиме найуспішніші проекти з трансформації в енергетиці, втілені в різних країнах.  

 

Наші експерти в енергетиці відкриті до обговорення й запитів ЗМІ.

Finnish Business Group (FBG) – проект фінських компаній, що працюють в Україні, спрямований на активізацію двосторонніх Українсько-фінських економічних відносин.  FBG виконує свою місію через аналіз бізнес-середовища, сприяння комунікації влади та бізнесу,  позитивний вплив на  реалізацію ефективних проектів .

 

Завдяки активному діалогу з українськими владою та бізнесом, FBG допомагає краще орієнтуватися в політичній та економічній ситуації в Україні. Спираючись на досвід компаній-учасниць, знання та взаємодію у спільноті,  FBG  виступає як надійне джерело інформації  для нових фінських компаній, які мають намір виходити на український ринок.

Our Mission
bottom of page